Milí přátelé,

letošní rok je výjimečný, už jen proto, že mnoho z nás doufá, že život a svět se obrátí k lepšímu. Začínáme si uvědomovat, že nejsme tak úplně oddělení od ostatních lidí, od světa, od přírody, od Boha. Že to, co se děje někde na druhém konci světa má vliv i na náš život, že neštěstí druhých lidí zasahuje i nás a že všechno je spojené se vším a všechno se vším souvisí.

Mnoho lidí doufá a věří v lepší život. Věřit je důležité, to ano, ale v našem světě je důležitý i čin, musíme pro lepší život něco udělat. Možná znáte definici šílenství od Alberta Einsteina:

 

„Dělat stále stejné věci a očekávat jiné výsledky“.

 

A proto nedělejte stále dokola stejné věci, neprožívejte stále dokola nepříjemné situace.

Přijďte se naučit něco nového, abyste si mohli vybrat, která technika Vám bude sympatická, která bude pro Vás vhodná a kterou budete používat.

 

Připravili jsme několik typů kurzů, které přispívají k

 

                              pochopení sama sebe,

 

zákonů Života a rozšiřují vědomí člověka. Najdete je v Kalendáři akcí.

.

Pouze když pochopíte sami sebe, můžete pochopit i druhé. Když pochopíte druhé, nebudou Vás bolet, ani hněvat  jejich názory a způsob života.

 

Když budete vědět, že můžete být sami sebou, dopřejete to i druhým. Každý dělá to, co v dané chvíli považuje za správné a pokud jste klidní a spokojení, můžete druhému dopřát jeho způsob života. Pak Vás reakce druhých nebudou bolet, ani nebudete mít pocit, že Vás někdo ohrožuje.

 

 

„Svět je takový, jaký si myslíme, že je.“

 

Pokud si myslíte, že je nebezpečný, pak tak na vás bude reagovat. Pokud se domníváte, že se světem žijete v míru, pak se vám bude mír a klid vracet i ve skutečnosti.

 

 

To, jak se cítíte, je na vás.

 

Nikdo vás nemůže přesvědčovat, jak se máte cítit. To je výhradně na vás, ale to, jak se cítíte, můžete kdykoli změnit.