Šambala (Shamballa)

Šambala je duchovní zasvěcení. Slovo Šambala v nás vyvolává příjemné pocity, podobné jako když začne po dlouhé zimě hřát sluníčko.
Harmonizuje naši duchovní stránku a osvobozuje nás od našich temných částí.  Podpoří naše lepší vlastnosti a obnoví ideály, které jsme životem potlačili. Změní náš duchovní pohled na svět a umožní pochopení sebe, životních situací i ostatních lidí.

 

Je důležité, abychom používali Šambalu vědomě a každý člověk by měl vědět co dělá a proč to dělá. Každý se může naučit vnímat to, co naše smysly neumí.

Působení energií je vnitřní zážitek každého člověka, zklidnění myšlenek, kdy mozek přestává hledat důvody a vysvětlení různých situací a člověk zažívá klid a harmonii, kterou si přenáší do svého života. Na našich kurzech se snažíme, aby se  klient naučil vnímat inspiraci a vysvětlení toho, o co požádal.

 

Každý, kdo se začne zajímat o energii Shambally, (tedy i vy), je pro ni vhodným kandidátem. Pro lokální zasvěcení do Shambally nepotřebujete mít Reiki nebo nějakou jinou energii, nezáleží ani na věku.

Mnoho lidí nazývá Shamballu dalším krokem v Reiki. Není záměrem, aby byla Shamballa lepší, než jiné druhy Reiki línií. Znamená to, že Shamballa je kombinací energií, které léčí díky poznání, že vše je propojeno se vším. Jejím používáním podporujeme léčení planety a všeho živého. Je mnoho cest léčení, Shamballa léčí planetu přes léčení nás samotných.

 

Ve čtyřech stupních se adept učí používat svoji psychickou energii.

 

Dnes se může mnoho lidí naučit věci, které byly dříve dostupné jen několika jedincům. Stav vědomí, jehož dosažení dříve vyžadovalo roky trénování speciálních technik a meditace, je dnes přístupný mnoha lidem bez zvláštní přípravy.

Pro dálkové zasvěcení byste měli znát práci s energiemi, protože vám to ulehčí její používání.

 

Semináře

Připravili jsme 3 celodenní semináře, kde se postupně seznámíte s energií i s jejím používáním. Seminář končí příjemnou meditací.

Kdo je už naladěn do Shambally a chce se něco o ní dozvědět víc (od zakladatelů Shambally v Čechách a na Slovensku), platí jen za seminář.

Max. počet účastníků je 7, abychom měli čas i na probírání zajímavostí.

 

 

 

Cena

seminář 1.000,- Kč + pro zájemce zasvěcení

 

  • stupeň 1-2 najednou      900,- Kč
  • stupeň 3                      1.500,- Kč
  • stupeň 4 mistrovský    2.500,- Kč

 

K zasvěcení dostanete manuál a certifikát.

 

Objednání

Objednat se můžete jakýmkoli způsobem, který najdete na stránce Kontakt.

 

Rozpis seminářů

Vyberte seminář v Kalendáři akcí.